בעוד שנשים מגלות עניין עצום במוצרים אנטי-אייג'ינג, נראה שגברים אינם ממעטים את דבריהם כשמדובר בסרום או במוצרים הנגועים בקולגן. הם זרים שמקבלים בקלות עצות לגבי מוצרים שעוזרים להם לעשות כמיטב יכולתם.

בעזרת עצות היופי הפשוטות האלה לגברים, אתה יכול לשמור על גופך שמח ללא יותר מדי עבודה. גם אם אינך משלב את עצות היופי האלה בשגרת יומך, התחל בכמה כדי להגן על העור, השיער והשיניים.

לגברים צריכה להיות שגרת יופי מינימליסטית, אבל דעו שחובה לחות את הפנים שלכם. כל מבוגר נושא 8 קילו עור, לכן עליך לוודא שהוא בריא. גברים צריכים להרטיב ולהגן על עורם באמצעות קרם לחות ו SPF.

קרקפת הגברים נוטה לייצר יותר שמן מזה של נשים

לכן אתה צריך שמפו לניקוי וייבוש השיער. אתה צריך למצוא שמפו לגברים ששומר על השיער והקרקפת שלך שמחים מבלי לייבש אותו. עור הגברים נוטה לרגישויות, כך שאם אינך משתמש בקרם גילוח, תוכל לטפל בפנים שלך עם קוסמטיקאית רפואית במידת הצורך.

למרות שהתספורות חיוניות עבור מטרוזקסואלים

מספרות הן מקום בעייתי מכיוון שלמרות התווית החד-מינית הן קשורות לעתים קרובות לנשים. מדענים רואים בו חלק מתרבות נשים גדולה יותר שבה נשים מעצבות את תפיסותיהן את עצמן וגופן ויוצרות מערכות יחסים באמצעות רשתות חברתיות, כותב ברבר.

היא המציאה את כיסא השמפו הראשון והיתה הראשונה שפיתחה את הרעיון שלקוחות צריכים לבקר במספרות. בתחילת מלחמת העולם הראשונה, כאשר שיער מתנודד הפך לאופנתי, נשים לבנות החלו להתנשא למכוני מספרים חסרי תקדים. בתחילה, קוסמטיקאיות היו האנשים היחידים שיש להם גישה למוצרי שיער מיוחדים, ונשים נהרו אליהם.

נשים רבות עבדו במפעלים שבהם שכרו לעמיתיהם הגברים פחות מאשר גברים

אך חוקים באותה תקופה דרשו שכר שווה. לנשים עשירות היו משרתים שיטפלו בשיערם, אך רוב הנשים טיפחו בשיער עצמן. נשים השקיעו זמן וכסף רב במראה היופי, וגברים הביטו בפליאה.

Voyagerix / Shutterstock Home Box Dye לגברים, טיפולי יופי מקצועיים יכולים להיות מאיימים ומביכים. הם מסתכלים על מגוון השירותים הרחב שמציעים סלונים, הם נראים טוב יותר, הם צעירים יותר ונוח יותר להיכנס למספרה להתרשם.

 

מראה רענן של עור גברי באמצעות טיפול פנים תקופתי אצל קוסמטיקאית לגברים

להחליט היכן לבחור מספרה או סלון מצא את המקום הטוב ביותר להשיג מספרה לגברים עבורך יכול להיות קשה

אם אתה גר באזור גדול, אתה עשוי למצוא מספרה מודרנית או מספרת גברים המשלבת מספרה מסורתית עם סגנונות מודרניים. חלק מהסלונים כגון Great Clips מספקים גזרות, סטיילינג והטבות לשיער צבעוני, לא רק בעוד Master Cuts מציע גזרות, צבעים, תוספות ועיצוב.

בעוד שמגמות התעשייה מתקדמות יותר ויותר לכיוון מספרות יוקרתיות ומכוני גברים, הגבול בין מספרה למעצבת הופך להיות מטושטש יותר ויותר. כתוצאה מכך, תעשיית הטיפוח הגברית צומחת במהירות ולא רק גברים ונשים חולקים מוצרי יופי.

קטגוריה זו של 8,121 שירותי טיפול אישי כוללת ציפורניים, טיפוח עור ושיזוף לגברים ולנשים. זה לא אומר שמכוני שיער מציעים תספורות, סטיילינג, תוספות וצבע לנשים, או שמספרות מציעות גילוח ותספורות לגברים.

הסטייליסטית שלך צריכה לתת עדיפות לבריאות השיער שלך ולהציע חלופות לבחירת הגזרות והצבעים שאולי לא ישיגו אותך עם סוג השיער שלך.

לאחר היכרות עם הסטייליסטית שלך, תישאל איך את נראית ואיך את רוצה לעשות את השיער שלך. אולי לא תוכל לבצע שלב של תרגול בשביל זה, אבל יש בדיקות שאתה יכול לעשות כדי להרגיש את הדברים.

אחד ההיבטים החשובים ביותר בניהול עסק

הוא להביא לקוחות חדשים דרך הדלת ובעלי סלונים צריכים להניח את מחצלת קבלת הפנים לגברים ולנשים. הפיכתם של גברים ונשים נוחים במספרה היא אחת הדרכים להראות ששירותיכם אינם זמינים רק לנשים, אלא גם מספקים סביבה שגברים מוצאים כמושכים. וודא שבאזור ההמתנה שלך יש מגזיני גברים וסגנונות, כיוון שיש כמה גברים שמרגישים יותר בנוח בדפי מגזין המיועד לנשים מאשר להסתכל למה שהם מחכים.

בהתחשב בצמיחת הענף

אין זה מפתיע שיש מספיק אפשרויות תעסוקה בקוסמטיקה כדי לכלול גברים ונשים כאחד. לגברים יש כישרון וזיקה לסגנון ויופי יצירתי כמו לנשים, אז הגיע הזמן לפרק את הסטריאוטיפים לגבי האדם הטיפוסי השואף לקריירה בתעשיית היופי. לנוכח הגידול העצום ביופי ובקוסמטיקה, יש מקום לקריירות מרגשות ומוצלחות לגברים ונשים כאחד.

זה זמן מצוין להירשם לתכנית לימודי יופי ולעבוד לקראת קריירה בתעשייה לנשים וגברים כאחד. המכללה הטכנית של פלורידה (FTC) מציעה הטבות רבות אחרות הן לגברים והן לנשים המעוניינות להירשם לקולג 'יופי.

הכניסה למגוון מכוני הגברים עשויה להיראות איטית במבט ראשון. אבל אם אתה מתכנן לפרוץ, לצבוע, לשפץ או לקצץ משהו מסובך, תמצא קוסמטיקאית חדשה לגמרי.

מכוני שיער נמצאים כיום בכל מקום ורבים מאיתנו סומכים עליהם כחלק חיוני משגרת היופי שלנו. בשנת 2011, 16 אחוז מעובדי תעשיית היופי היו גברים ו -29 אחוזים מהסלונים שייכים לגברים.

לייעוץ ראשוני ולקביעת תור מלאו פרטים עכשיו

נשמח לראותך

https://prety.co.il/wp-content/uploads/2020/04/facial-treatment.jpg
https://prety.co.il/wp-content/uploads/2020/04/model-2911363_640.jpg
https://prety.co.il/wp-content/uploads/2020/04/woman.jpg

תאמת מוצרים ללא עלות
מקוסמטיקאית אונליין צרו קשר