עבור רוב הנשים, אלו חמש סיבות בכל הנוגע לבחירת מוצרי טיפוח ויופי טבעיים ואורגניים. כשאתה בוחר במוצרי יופי אורגניים, אתה לא רק עושה פלאים לעור ולבריאות הפנימית, אלא גם משפיע לטובה על הסביבה. הבעיה של ההתחממות הגלובלית ורכישת מוצרים ממקורות ומיוצרים מקומיים הופכים את זה לסיבה הרביעית מדוע נשים צריכות לבחור טיפוח וקוסמטיקה טבעיים.

מוצרי יופי טבעי הפכו לאופציה פופולרית עבור נשים המעוניינות ליישם איפור ידידותי יותר מבחינה אקולוגית ולגרום לשיערן ולעורן להיראות בריא

על ידי שימוש במוצרי טיפוח עור טבעיים, אתה נהנה מכך שהעור שלך פועל בגבולות אתיים וחברים מקובלים ותומך במוצרי טיפוח העור ללא אכזריות. לא רק זה אלא מוצרי יופי אורגניים טובים יותר לבריאות שלך ולעולם הסובב אותך אם יש לך עור רגיש.

כימיקלים עלולים לגרום להתפרצויות ולגירויים בעור אחרים

אך מוצרי טיפוח טבעיים עדינים לעור. מרכיבים טבעיים יכולים לסייע בהגנה על השמש מפני עור מגורה והם יכולים אפילו להיות טובים יותר לעור אם תבחר את המוצר המתאים לצרכי העור שלך. עם זאת, כמה מרכיבים טבעיים עלולים לגרום לגירוי בעור או לתגובות אלרגיות.

השימוש המוסדר בקוסמטיקה עם מרכיבים מבוססי נפט סותר את הרעיון של קוסמטיקה טבעית ואורגנית שהרכבם מורכב ממינרלים

צמחים ביולוגיים טבעיים, תמציות ממוצרים, מיקרואורגניזמים וחומרים ממקורות אלה. מרכיבים פעילים יכולים להוות עד 10% ממוצרי טיפוח העור הסינתטיים, ואין הגבלות חוקיות על כמות הכימיקלים שאתה עשוי להכיל במוצרים אלה. גם מוצרים שהם טבעוניים או מכילים מרכיבים כימיים מהווים בעיה.

יופי

היא המילה העיקרית שעולה לנו לראש כשאנחנו חושבים על מוצרים קוסמטיים. מספר גדל והולך של צרכנים מצפים למצוא תכונות קיימות, ידידותיות לסביבה ואתיות בקוסמטיקה שהם קונים. מוצרי טיפוח עור אורגניים מתחילים במרכיבים אורגניים הגדלים אורגניים, מיוצרים בר קיימא ומשתמשים בהם בשיטות בת קיימא. מעבר לכימיקלים עדיף לבחור במוצרי יופי נקיים ובטוחים שהם אורגניים, טבעוניים, נטולי אכזריות, אורגניים, טהורים, טבעיים ופשוטים.

מוצרים אורגניים רבים מספקים גם נוגדי חמצון כגון ויטמין C, שהוכח כמספק הגנה מפני השמש. מוצרי יופי נקיים המכילים מרכיבי צמחים יכולים להועיל גם לעור שלך. ניתן לצבוע איפור טבעי בעזרת פיגמנטים צמחיים ותמציות פירות.

איפור טבעי עם מרכיבים בריאים לעור יכול לתת לעור שלך דחיפה בריאה בנוסף לשיפור תכונותיו

נסה מוצרי יופי טבעיים כגון Parfait Visage (r), קרמי פנים מפוארים כגון Aquaspirit (r) ומריחות כתמי גוף ופנים עם מרכיבים אורגניים. מכיוון שעור הפנים דק ורגיש לכל מה שקשור להזדקנות, בחירת מוצרי הקוסמטיקה האורגניים העשירים במינרלים יכולה לסייע בשמירה על עור בריא וצעיר למראה.

טיפול טבעי בעור משתמש במרכיבים צמחיים

פירותיים וצמחים כדי להזין, לטהר ולקלף את העור לבריאות העור האופטימלית. פתלטים מעורבים בייצור מוצרי עור ויופי סינתטיים, לא טבעיים. כימיקלים אלה גורמים נזק רב למערכות האקולוגיות שלנו כאשר הם מוצאים את דרכם למים, במיוחד לאוקיינוסים, לא רק לחיים מימיים, אלא גם מאיימים על שרשרת המזון.

חשוב לציין שישנם כימיקלים סינתטיים אחרים שיכולים גם הם לגרום לבעיות

מוצרים רבים מכילים מרכיבים הדורשים כרייה ויכולים לפגוע בסביבה במגוון דרכים. מוצרי טיפוח העור הטבעיים הם התשובה מכיוון שהם מכילים פחות מרכיבים, אינם קשים לעור ופחות נוטים לגרום לגירוי.

רוב הכסף שחברות הקוסמטיקה מוציאות על פרסום אומר לך שאתה צריך להיראות צעיר ובריא עם המוצרים שלהן

למרבה האירוניה, רוב המוצרים הללו מכילים כימיקלים שמגרים את העור ואף יכולים לגרום לסרטן. המרכיבים במוצרים על העור מכילים כימיקלים ורעלים אשר נקשרו לבעיות בריאות רבות, כולל סרטן C.

קוסמטיקאית טבעית - כאשר אתה מקבל את ההחלטה לעבור לאלטרנטיבה טבעית למוצרים המיוצרים

עשה מה שאתה צריך לעשות כדי להגן על העור והגוף שלך. אם אתם בוחרים במוצרים סינתטיים, נסו להימנע ככל האפשר ממוצרים המכילים פראבנים. אם בחרת במוצר טבעי, וודא שהוא אורגני, כלומר מכיל רכיבים טהורים, פעילים ומועילים. אם הציפיות שלך ממוצרים טבעיים אינן תואמות את מה שהיצרנים משתמשים לגבי שמנים אתריים, לבנדר, עצי תה וכו ', הקשורים להפרעות אנדוקריניות אפשריות, כדאי לבחור במרכיבים סינתטיים בטוחים יותר.

קוסמטיקאית טבעית

רשימה של מרכיבים שאתה מכיר ויכולה לבטא פירושה שאתה יכול לקבל החלטות פשוטות בכל הנוגע למוצרי היופי והקוסמטיקה שלך. השאלה החשובה ביותר היא האם המרכיבים במוצרי טיפוח העור הם באמת טבעיים ואינם נכנסים לגוף. בעיה נוספת היא כי מרכיבי טיפוח העור משמשים במוצרים שונים אחרים, כולל מזון, כך שתמיד יש שאלה כיצד הם משתלבים בתמונת החשיפה הכוללת ומה המשמעות של זה.

אבל מספיק עם ה- DOOM

בואו נתמקד בסיבות החיוביות מדוע עליך לעבור למוצרי טיפוח טבעיים. משטר טיפוח פשוט מבוסס צמחים יכול לעשות יותר מאשר לגרום לעור שלך להרגיש צעיר, ניזון וזוהר. לדוגמה, אם אתה משתמש בקרם יום, קרם לילה, סרום הלבנת עיניים או מוצרי פנים אחרים, עליך לנסות שמני פנים נוגדי חמצון העשירים בחומצות שומן מסוג אומגה 3 הניתנות לספיגה מהירה ובעלי תכונות לשימור נוער באמצעות 3 -4 מוצרים שונים.

לייעוץ ראשוני ולקביעת תור מלאו פרטים עכשיו

נשמח לראותך

https://prety.co.il/wp-content/uploads/2020/04/woman.jpg
https://prety.co.il/wp-content/uploads/2020/04/model-2911363_640.jpg
https://prety.co.il/wp-content/uploads/2020/04/facial-treatment.jpg

תאמת מוצרים ללא עלות
מקוסמטיקאית אונליין צרו קשר