תאמת מוצרים ללא עלות
מקוסמטיקאית אונליין צרו קשר

  צלמו את הפנים שלכם ושלחו לנו
  לווצאפ לקבלת ייעוץ בחינם

  עשו זאת ב- 3 שלבים 

  מוצרי טיפוח לפנים

  שלב 1

  צלמו בסלפי את הפנים שלכם באמצעות הטלפון הנייד

  שלב 2

  שלחו את התמונה בווצאפ וקבלו את הייעוץ בחינם

  קוסמטיקאית אונליין

  שלב 3

  דברו עם קוסמטיקאית מוסמכת בווצאפ שתתאים לכם מוצרים

   

  בהסרת שיער בלייזר באוזניים, מקצוענות מחייבת שקיפות גם בנושא המחירים.

  שיער בדרך כלל צומח בכל גוף האדם, כולל אזור הפנים. שיער יכול להיראות יותר במהלך גיל ההתבגרות ואחריו , ולגברים נוטים להיות שיער גוף עבה וגלוי יותר מאשר נשים. גם לגברים וגם לנשים יש שיער גלוי על הראש , השפם, גבות , ריסים, אוזנייםובין לבין.שערות באוזניים אי אפשר להסתיר, הן צומחות לנו באופן גלוי על קודקוד גופנו. לעיתים שיערות באוזניים יכולות להביך או להיות לא אסתטיות בעינינו.

  הורדת שיער באוזניים באמצעות אפילציה

  אפילציה היא אפשרות נוספת להסרת שיער פנים  וכן באיזור האוזן. טכניקה זו יכולה לחסל שיער למשך עד ארבעה שבועות, מה שעשוי להיות בחירה טובה יותר מכל הבחירות. ברכישת סדרת טיפולים להסרת שיער בלייזר תקבלו מחיר מיוחד שישאיר אתכם חלקים.

  הסרת שיער באוזניים במחיר משתלם

  טיפול באמצעות אפילטורים, עובד באופן הדומה לפינצטה וגילוח. ההבדל הוא כי אפילטורים מסלקים שיער פנים על ידי תפיסת שערות מרובות בו זמנית והוצאתם מהשורש. מכיוון שהשיער מוסר מהשורש, לוקח לו זמן רב יותר לצמוח בחזרה.

  הורדת שיער באוזניים בלייזר

  הבעיה העיקרית בשיטות רבות להסרת שיער היא שהתוצאות זמניות או נמשכות מספר שבועות בלבד. לקבלת תוצאות ארוכות יותר, יש לשקול הסרת שיער בלייזרבאוזניים.

  יש לעבור מספר טיפולים לפני שזקיקי השיער באוזניים ייפגעו מספיק כדי לעצור את צמיחת השיער למשך זמן רב. על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי ויעילבאוזניים. הסרת השיער כולו מהשורשבאוזניים.

  בשיטה זו נעשה שימוש בלייזר ובקורות פועמות לפגיעה בזקיקי השיער, וכתוצאה מכך אובדן שיער. זה פיתרון חצי קבוע – השיער צומח בחזרה לאחר כחצי שנה. לפעמים השיער לא צומח בחזרה. אם השיער חוזר, הוא עשוי להיות עדין ולא ניתן להבחין בו.טיפולי הסרת שיער באוזניים במחירים מיוחדים עם מכשיר הלייזר המתקדם המותאם בצורה מדוייקת לטיפול באזור זה.

  תופעות לוואי שכיחות של הסרת שיער בלייזר הן אדמומיות. מרחו משחות ייעודיותוקרח כדי להפחית את אי הנוחות הזמנית.

  האם תרצו לקבל ייעוץ בהסרת שיער בלייזר במכונים מובחרים?

   

   

   

  תאמת מוצרים ללא עלות
  מקוסמטיקאית אונליין צרו קשר

   Cart
   • No products in the cart.