תאמת מוצרים ללא עלות
מקוסמטיקאית אונליין צרו קשר

  צלמו את הפנים שלכם ושלחו לנו
  לווצאפ לקבלת ייעוץ בחינם

  עשו זאת ב- 3 שלבים 

  מוצרי טיפוח לפנים

  שלב 1

  צלמו בסלפי את הפנים שלכם באמצעות הטלפון הנייד

  שלב 2

  שלחו את התמונה בווצאפ וקבלו את הייעוץ בחינם

  קוסמטיקאית אונליין

  שלב 3

  דברו עם קוסמטיקאית מוסמכת בווצאפ שתתאים לכם מוצרים

  שיער בדרך כלל צומח בכל גוף האדם, כולל אזור הפנים והאוזניים. שיער יכול להיראות יותר במהלך גיל ההתבגרות ואחריו , ולגברים נוטים להיות שיער גוף עבה וגלוי יותר מאשר נשים. גם לגברים וגם לנשים יש שיער גלוי על הראש , השפם,אוזניים, ריסים ובין לבין בכל רחבי העור, חוץ מהשפתיים וכפות הרגליים והיידים.

  הסרת שיער באוזניים – כל מה שרציתם לדעת על ההליך:

  הורדת שיער באוזן באמצעות אפילציה – הסרת שיער בשיטה ייעודית באוזניים

  אפילציה היא אפשרות נוספת להסרת שיער פנים. טכניקה זו יכולה לחסל שיער למשך עד ארבעה שבועות, מה שעשוי להיות בחירה טובה יותר אם אתה עסוק ולא רוצה להתגלח או למרוט באופן קבוע. שיעור האוזנים קורה בבני אדם בצורה גורפת.

  הסרת שיער באוזניים במחירים מיוחדים עם המכשיר לייזר המתקדם בעולם

  הורדת שיער אוזנייםבלייזרסדרה של 10 טיפולים באזור

  הבעיה העיקרית בשיטות רבות להסרת שיער היא שהתוצאות זמניות או נמשכות מספר שבועות בלבד. לקבלת תוצאות ארוכות יותר, יש לשקול הסרת שיער בלייזר. לייזר היא הדרך המוכרת, המוכחת והבטוחה לטיפול להסרת שיער באוזניים. ניתן להסיר שערות מחוץ לאוזן ובתוכה.

  הסרת שיער ללא הגבלת טיפולים עד לתוצאה הרצויה – הסרת שיער בשיטה מתקדמת

  יש לעבור מספר טיפולים לפני שזקיקי השיער ייפגעו מספיק כדי לעצור את צמיחת השיער למשך זמן רב. על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי ויעיל. הסרת השיער כולו מהשורש.

  הסרת שיער מהאוזניים מעלה את הביטחון העצמי

  בשיטה זו נעשה שימוש בלייזר ובקורות פועמות לפגיעה בזקיקי השיער, וכתוצאה מכך אובדן שיער. זה פיתרון חצי קבוע – השיער צומח בחזרה לאחר כחצי שנה. לפעמים השיער לא צומח בחזרה. אם השיער חוזר, הוא עשוי להיות עדין ולא ניתן להבחין בו.הסרת שיער בלייזר – הסרת שיער מקצועית, מתאים לכל סוגי השיער וגם לאזור השיעור באוזניים. בטכנולוגית לייזר מתקדמת ומוכחת. אלפי לקוחות מרוצים ומחוייכים, חלקים במיוחד לאחר גמר הטיפולים.

  האם תרצו לקבל ייעוץ בהסרת שיער בלייזר במכונים מובחרים?

   

   

   

  תאמת מוצרים ללא עלות
  מקוסמטיקאית אונליין צרו קשר